Zastúpenie firmy GIS

HFS je výhradným slovenským zástupcom firmy GIS – švajčiarského výrobcu elektrických kladkostrojov

Pozrite si elektrické kladkostroje GIS v našom online katalógu.

Ilustračný obrázok

elektricke-retazove-kladkostroje

Špičková kvalita, spoľahlivosť, nízke náklady na údržbu, široká paleta vyrábaných typov, priaznivá cena vďaka veľkosériovej výrobe – to sú elektrické reťazové kladkostroje od švajčiarskej firmy GIS AG.

Nachádzajú uplatnenie vo všetkých oblastiach priemyslu aj obchodu. Využijú ich aj čističky odpadových vôd alebo javisková (jevištní) technika – zábavný priemysel. Výrobca GIS vyvinul tiež montážnu sadu  pre výťahárske spoločnosti, ktoré sa zaoberajú montážou a servisom výťahov.

Reťazové kladkostroje majú malú hmotnosť a nízku stavebnú výšku, ktorá umožňuje ich použitie aj v nižších priestoroch.

Sú vhodné aj do náročných, vlhkých a prašných prevádzok vďaka krytiu IP 55.

Za čo si u iných značiek musia zákazníci priplácať, majú reťazové kladkostroje GIS už v základnej výbave –  napríklad stýkačové nízkonapäťové ovládanie 42 V,  vďaka ktorému budete v bezpečí a nastaviteľné pracovné dorazy hornej a spodnej polohy háku.

Medzi prednosti reťazových kladkostrojov zn. GIS patrí:

  • moderná konštrukcia
  • vysoká kvalita povrchového spracovanie kataforézou
  • tichý chod
  • bezúdržbová trecia spojka
  • liatinové príruby pojazdov
  • pojazdové kladky uložené v ložiskách
  • pozinkovaná kalibrovaná reťaz.

Z kladkostrojov značky GIS nevyčnieva žiadny motor, všetko je zakomponované v telese kladkostroja. Stále väčšiu obľubu si v poslednom čase získavajú elektrické reťazové kladkostroje s diaľkovým rádiovým ovládaním. Ďalšou opciou je aj možnosť vybaviť kladkostroj do výbušného prostredia /smernica ATEX/

Máte záujem o elektrické kladkostroje značky GIS alebo máte ohľadom nich nejaké otázky? Zavolajte nám na číslo 0905327617 alebo nám napíšte cez kontaktný formulár nižšie a zadarmo vám poradíme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

S čím Vám môžeme pomôcť?